نمایش دادن همه 12 نتیجه

کینوا سفید آماده پخت (بسته ۲۵۰ گرمی)

68,000 تومان

دانه کینوا دو رنگ سفید و مشکی (۲۵۰گرمی)

68,000 تومان

کینوا برشته (۲۰۰ گرمی)

62,000 تومان

کینوا پف (۱۰۰ گرمی)

54,000 تومان

آجیل پروتئین (۲۰۰ گرمی)

78,000 تومان

آجیل چربی سوز (۲۰۰ گرمی)

98,000 تومان

میکس سه آرد مهتاب (۲۰۰ گرمی)

68,000 تومان

آرد کینوا (۲۰۰ گرمی)

62,000 تومان

پودر پنکیک کینوا (۲۰۰گرمی)

68,000 تومان

پودر کیک کینوا (۲۰۰ گرمی)

68,000 تومان

آجیل حبوبک (۲۰۰گرمی)

72,000 تومان

آش کینوا (۲۵۰ گرمی)

83,000 تومان

خرید کینوا در ایران با قیمت مناسب و کیفیت بالا. کینوا تنها غذای گیاهی است که پروتئین‌های کامل بدن را تأمین می‌کند و در بین افرادی که گیاهخوار هستند محبوبیت بالایی پیدا کرده است. کینوا در ایران و در بین افرادی که به سبک زندگی سالم روی آورده‌اند، طرفداران زیادی دارد.

پلی فنول‌ها مواد شیمیایی هستند که سلول‌ها و مواد شیمیایی بدن را در برابر آسیب‌های ناشی از رادیکال‌های آزاد محافظت می‌کنند. کینوا منبغ غنی از پلی فنول‌ها می‌باشد و در مقایسه با محصولاتی همچون گندم، برنج، آرد، سیب زمینی و غیره پلی فنول‌ بیشتری دارد.

مقدار فیبر خوب کینوا به کاهش میزان کلسترول کمک می‌کند. وجود فیبر به هضم غذا کمک می‌کند. بنابراین مصرف دانه‌های گیاه برای افرادی که مشکل هضم غذا دارند، بسیار مناسب است. یک فنجان کینوا پخته شده حاوی 21 درصد فیبر روزانه است که برای پاکسازی روده بسیار خوب است. کینوا پخته شده سالم‌ترین غذای جهان است که نسبت به بسیاری از غلات دیگر به راحتی قابل هضم می‌باشد. خواص فوق‌العاده این محصول سبب تقاضا روزافزون برای کینوا در ایران شده است.

به گفته برخی دانشمندان، فیبر موجود در کینوا به افراد کمک می‌کند تا زندگی طولانی‌تری داشته باشند. جدیدترین مطالعات نشان می‌دهد، مصرف زیاد فیبر در رژیم غذایی خطر مرگ و میر را کاهش می‌دهد.

دو مطالعه اخیر حاکی از این است که مصرف غلات با طول عمر مرتبط می‌باشد. زمانی که محققان به مصرف کل غلات و مرگ ناشی از بیماری‌های مزمن مانند سرطان، بیماری‌های قلبی عروقی، دیابت و … پرداختند، خاطر نشان کردند که فیبر برای بدن بسیار مفید است. مطالعه دیگری نشان داد که مصرف دانه کینوا با کاهش خطر بیماری قلبی عروقی در زنان و مردان همراه است.

هم اکنون میتوانید خرید کینوا را با قیمت مناسب در فروشگاه هایوا داشته باشید.