تاریخچه

محصولات هایوا (پالیزار سابق) از سال ۹۸ با ارائه کینوا ایرانی بسته بندی شده، وارد بازار شد و به محض ورود توانست توجه تعداد زیای از مشتریان را به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب به خود جلب کند. مدیران شرکت هایوا به دلیل آشنایی با مراحل کشاورزی و فرآوری محصولات کشاورزی ( حرفه آبا و اجدادی ) با هدف ارتقاء کیفیت محصولات کشاورزی و حفظ قیمت حداقلی، با گذراندن دوره های آموزشی جدید و یا راه اندازی و واردات دستگاه های پیشرفته توانستند در مدت کمی فرآورده های کینوا را برای اولین بار در ایران تولید کرده و به بازار ارائه دهند. لازم به ذکر است دستگاه ها و فناوری تولید برخی محصولات مثل کینواپف بصورت انحصاری در دست شرکت هایوا است.

از افتخارات هایوا موفق شدن به کسب اولین و تنها نشان سیب سبز سلامت از سازمان غذا و دارو برای کینوا ایرانی بوده است.کینوا برشته، کینواپف، آرد و سویق کینوا، آجیل پروتئین و آجیل چربی سوز، پودر کیک و پنکیک کینوا، شکلات کینوا از محصولاتی است که برند هایوا با ابتکار و فناوری پیشرفته خود به بازار ارائه کرد.

شرکت هایوا با نوآوری در بسته بندی کینوا و فرآورده های کینوا، مرتبه فروش خود را ارتقاء داد.آنچه باعث ماندگاری هایوا شده است، ثبات کیفیت، قیمت مناسب و تازگی محصولات ارائه شده است.

هایوا در این دوره سعی دارد، با توسعه تیم تولید و کارآفرینی و تکیه بر دانش و فناوری و نگاه به افق های توسعه و پیشرفت، بیش از گذشته در توسعه فرهنگ سالم خوری و تغذیه مفید در جامعه نقش داشته باشد.

امروزه نام (هایوا) برای مصرف کنندگان، سلامتی و شادابی به همراه دارد و خوشنامی آن نتیجه پشتکار تیم جوان و خلاق و دانشجو است.

ماموریت ما

در تلاش هستیم با توسعه و افزایش فرآورده های کینوا ایرانی، مطابق با شأن مصرف کننده و در بسته بندی با کیفیت و با بهره گیری از توان و خلاقیت و پشتکار نیروی جوان، با استفاده از باکیفیت ترین مواد اولیه حتی الامکان ایرانی، بهترین و با کیفیت ترین فرآورده های کشاورزی را ارائه دهیم.

چشم انداز

هدف ما بی نیاز کردن کشور از واردات محصولات کشاورزی قابل کشت در ایران بوده و فعالیت در بازارهای جهانی در برنامه های ما قرار دارد.

امید است با لطف خدا و همراهی مشتریان عزیزمان بتوانیم فعالیتی شایسته و توأم با موفقیت، ضمن احترام به محیط زیست، در این عرصه داشته باشیم و محبوب ترین برند در صنایع غذایی باشیم.